02.05.2016

Rahandusminister Sven Sester külastas Pärnumaa ettevõtteid

“Kohtusin Pärnu ettevõtetega saamaks ülevaadet nende käekäigust ning tagasisidet riigi maksu- ja majanduspoliitika kohta. Kohtumisel tööstusettevõtetega oli jutuks statistiliste andmete riigile esitamise lihtsustamine, Spaa- ning hotelliettevõtjatega aga transpordiühenduse parandamine Tallinna ja Pärnu vahel ning äsja valitsuse heakskiidu saanud tervise ja spordiga seotud kuludele maksusoodustuse kehtestamine, mida sektori ettevõtted igati tervitavad,” ütles rahandusminister Sven Sester
 

Vale makse

Kui eksisite viitenumbriga riigilõivu või trahvi tasumisel, maksite nõutust suurema summa või soovite teenusest loobuda, pöörduge asutuse poole, kelle viitenumbri maksele lisasite. Arvestust laekunud summade kohta peavad kõik riigiasutused ise.

Kui lepingujärgne tasu, toetus, palk vms ei laekunud õigeaegselt, pöörduge selle riigiasutuse poole, kes toetust või tasu maksma peab.

Lisainfo: 611 3819 või abi dot kassa at fin dot ee


Vaata, kuidas riik Sinu raha kasutab?

Riigiraha rakenduse abil saab tutvuda keskvalitsuse, kohalike omavalitsuste ja teiste valitsussektorisse kuuluvate üksuste finantsolukorra ja tegevusega. Rakendus võimaldab igaühel andmeid analüüsida, võrrelda ja seostada.