26.03.2015

Maris Lauri arutas Prantsusmaa rahandusministriga ELi majandusolukorda

Rahandusminister Maris Lauri kohtus täna oma Prantsuse kolleegi Michel Sapiniga, et arutada ELi majanduskasvu toetamist ning algatusi võitluses maksupettuste ning terrorismi rahastamisega.„Kohtumine oli töine, rääkisime Euroopa majanduse olukorrast ja võimalustest majandus tugevamalt kasvama saada. Oleme Michel Sapiniga ühel meelel, et selleks on vaja nii Euroopa Komisjoni investeeringukava kui ka liikmesriikide tõsiseid struktuurireforme ja kokkulepitud reeglite järgimist,“ ütles Lauri.

Vale makse

Kui eksisite viitenumbriga riigilõivu või trahvi tasumisel, maksite nõutust suurema summa või soovite teenusest loobuda, pöörduge asutuse poole, kelle viitenumbri maksele lisasite. Arvestust laekunud summade kohta peavad kõik riigiasutused ise.

Kui lepingujärgne tasu, toetus, palk vms ei laekunud õigeaegselt, pöörduge selle riigiasutuse poole, kes toetust või tasu maksma peab.

Lisainfo: 611 3819 või abi dot kassa at fin dot ee


Kohaliku omavalitsuse kuludest

Vaata, kuidas KOV kasutab Sinu raha.

Riigiraha rakenduse abil saab tutvuda Eesti kohalike omavalitsuste finantsolukorra ja ‑tegevusega. Riigiraha võimaldab igaühel statistikat uurida, andmeid analüüsida, võrrelda ja seostada.