27.11.2015

Minister Aas: koostööd piirialadel tuleb tugevdada

Eile ja täna võõrustab Luksemburgi kestliku arengu ja infrastruktuuri minister François Bausch ELi kolleege, et arutada piirialade koostööd. Kohtumisel osalenud riigihalduse minister Arto Aas jagas teistele näiteid, kuidas Eestis on piirialasid arendanud. Ministri sõnul tuleb koostööd tugevdada piiriregioonide elamis- ja töötingimuste parandamiseks, samuti erinevate teenuste pakkumiseks tervishoiu, pääste ja transpordi sektorites.

Vale makse

Kui eksisite viitenumbriga riigilõivu või trahvi tasumisel, maksite nõutust suurema summa või soovite teenusest loobuda, pöörduge asutuse poole, kelle viitenumbri maksele lisasite. Arvestust laekunud summade kohta peavad kõik riigiasutused ise.

Kui lepingujärgne tasu, toetus, palk vms ei laekunud õigeaegselt, pöörduge selle riigiasutuse poole, kes toetust või tasu maksma peab.

Lisainfo: 611 3819 või abi dot kassa at fin dot ee


Kohaliku omavalitsuse kuludest

Vaata, kuidas KOV kasutab Sinu raha.

Riigiraha rakenduse abil saab tutvuda Eesti kohalike omavalitsuste finantsolukorra ja ‑tegevusega. Riigiraha võimaldab igaühel statistikat uurida, andmeid analüüsida, võrrelda ja seostada.