27.06.2015

Sester: Kreekale on pakutud piisavalt võimalusi

Euroala rahandusministrid otsustasid täna Kreeka programmi rohkem mitte pikendada, kuna sealne valitsus ei ole esitanud kokkuleppeks vajalikku reformikava. „Euroala rahandusministrid ja läbirääkimisi pidanud institutsioonid – Euroopa Komisjon, Euroopa Keskpank ja Rahvusvaheline Valuutafond – on Kreekale viimaste kuude jooksul pakkunud piisavalt võimalusi ja paindlikkust, kuid seda pole kasutatud. Kreeka teine programm lõppeb praeguste kokkulepete järgi 30. juuniga," ütles rahandusminister Sven Sester.

Vale makse

Kui eksisite viitenumbriga riigilõivu või trahvi tasumisel, maksite nõutust suurema summa või soovite teenusest loobuda, pöörduge asutuse poole, kelle viitenumbri maksele lisasite. Arvestust laekunud summade kohta peavad kõik riigiasutused ise.

Kui lepingujärgne tasu, toetus, palk vms ei laekunud õigeaegselt, pöörduge selle riigiasutuse poole, kes toetust või tasu maksma peab.

Lisainfo: 611 3819 või abi dot kassa at fin dot ee


Kohaliku omavalitsuse kuludest

Vaata, kuidas KOV kasutab Sinu raha.

Riigiraha rakenduse abil saab tutvuda Eesti kohalike omavalitsuste finantsolukorra ja ‑tegevusega. Riigiraha võimaldab igaühel statistikat uurida, andmeid analüüsida, võrrelda ja seostada.